Brněnský relax a romantika

Ani město ani vesnice. Penzion Vanessa naleznete v malebné části Brna, která leží mezi rušným shonem města a klidnou přírodou. Pokud do Brna zavítáte za prací, tak Vás možná potěší fakt, že náš penzion se nachází 7 minut od výstaviště. Ať už však do Brna jezdíte za jakýmkoliv účelem, náš penzion Vám nabídne maximální komfort, který si určitě rychle zamilujete.

10pokojů
20lůžek
5km z centra
3od BVV km

Naše služby

1. Naši hosté na prvním místě
Na našem penzionu klademe důraz na osobní přístup. Snažíme se dělat vše proto, abyste byli s našimi službami spokojeni a rádi se k nám vraceli. Individuálně se lze domluvit na čase snídaní nebo změně check-in a check-out. Plánujete-li výlet po Brně a nechcete svá těžká zavazadla nosit s sebou, umožníme vám uschovat si je na recepci. To je penzion Vanessa - komfortní a přesto levné ubytování v Brně.
2. Káva a čaj zdarma
Všem našim návštěvníkům u nás nabízíme čerstvou kávu a čaj zdarma. Nabídnout si u nás můžete kávu překapávanou, čaj ovocný, černý i zelený.
3. Snídaně formou buffé
Neodcházejte od nás hladoví. Objednejte si ke svému ubytování přes noc také snídani a vydejte se na výlet nebo do práce plni energie. Našim hostům nabízíme snídaně formou buffé s výběrem sýrů, salámů, čerstvého pečiva i teplé kuchyně.
4. Skvělé restaurace v okolí
Máte-li chuť na oběd nebo večeři, doporučujeme vám navštívit některou ze skvělých restaurací v okolí. Jen několik minut od našeho penzionu můžete navštívit nekuřáckou restauraci Arka nebo restaouraci Na Piavě.