Kam zajít v okolí našeho penzionu?

Pro příznivce výstav a veletrhů je náš penzion to pravé – brněnské výstaviště se od nás nachází pouhých 8 minut cesty autem.

 

veletrhy

Máte hlad? V blízkosti našeho penzionu Vanessa najdete hned několik zajímavých restaurací. Doporučujeme zejména stylovou restauraci v námořnickém stylu Na Piavě, která se nachází přímo na břehu řeky Svratky, jen 5 minut chůze od našeho penzionu.

na-piavefastestsolution_4c85f961ea672-300x200p4

 

Vykoupali by jste se radši v pořádném bazénu s možností rozšířené Wellness nabídky či vyžití pro děti v podobě tobogánů? Již za 7 minut se autem dostanete ke kohoutovickému aquaparku.

 

kohoutky

Nevíte kam dále s dětmi? Mají si kde hrát? V blízkosti našeho ubytování se nachází sportovní areál Hroch, kde se vyžijí nejen děti, ale i dospělí.

 

hroch

Děti rovněž potěší také výlet do brněnské ZOO, u které jste od nás také do deseti minut. A z brněnské zoo je to, co by kamenem dohodil, na Brněnskou přehradu, ze které si můžete udělat krásný výlet parníkem na hrad Veveří.

 

zoo_brno_plan11-300x206 prehradahrad_veveri

 

Hezký výlet si můžete udělat třeba i k oboře Holedná u které jste přibližně za 15 minut – můžete zde na vlastní oči pozorovat život divoké zvěře. Jedná se o myslivecké zařízení sloužící obornímu chovu muflonů a daňků, součástí je i malá obůrka s divočáky a několik jezírek. Oborou vede značená naučná stezka s informacemi o chované zvěři.

 

obora-300x246obora21-400x300

Nakoupit si můžete v nedalekém nákupním centru Campus Square, které nabízí více než 50 obchodů a služeb.

campus

Bowling Stodola Brno je skloubením dobré kuchyně a skvělé zábavy již od roku 2005. Každý rok si tady zahraje bowling více jak 40 000 hostů. Bowling Stodola je ideálním místem pro firemní akce či rodinné oslavy.